Odchovy

 

VRH „K“ – *5.6.2023

Otec: JCH, CH Olaf Sun in their eyes
Matka: JCH, CH New Star Nyra Royal Glade


žlutí chlapečci, 2 žluté holčičky

💛💛💛💛

       

 

VRH „J“ –  *27.5.2023

Otec: CH Swissking Chicago
Matka: JCH, CH Christine Lab´s KaLay Royal Glade

žlutí chlapečci, 6 žlutých holčiček

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

   

 

 

 

VRH “I”  –  *27.3.2022

Otec: CH Konsul Lab Rolling Stones
Matka: Destiny Dream Lab´s KaLay

žlutí chlapečci, 2 žluté holčičky, 2 černé holčičky

🖤🖤💛💛💛💛💛

           

 

VRH “CH”  –  *23.12.2021

Otec: CH HR Capronca Gary
Matka: JCH CZ, SK, CH CZ, SK, HR New Star Nyra Royal Glade

1 žlutý chlapeček,  žluté holčičky

💙💚❤️💛💜

   

 

VRH „H“ –  *11.6.2021

Otec: Konsul Lab Rolling Stones
Matka: JCH CZ, SK,  CH CZ Christine Lab´s KaLay Royal Glade
6 žlutých chlapečků, 5 žlutých holčiček

💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛

 

       

 

 

 

VRH “G”  – *8.6.2020

Otec: CH Baileydale In A Pickle
Matka: JCH, CH CZ Christine Lab´s KaLay Royal Glade
žluté holčičky, 3 žlutí chlapečci

💛💛💛💛💛💛

      


VRH “F”  –  *7.5.2020

Otec: GCH, JCH Diamond Harry Alfa Sirius “U”
Matka: Destiny Dream Lab´s KaLay
hnědí klučíci, 1 černý klučík, 2 černé princezny

💙💙💙💙❤️❤️

    

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

 

Naše dětičky z loňska začínají absolvovat prvni rentgenologická vyšetření a my máme obrovskou radost!!!

Jackpot x Kaila    *9.5.2017 :
Cailey Mia Lab´s KaLay – HD A, ED 0, OCD ramen nepostižen/clear
Cinnamon Lab´s KaLay – HD A, ED 0, OCD ramen nepostižen/clear
Calwin Lab´s KaLay – HD A, ED 0
Wilson x Lacey    *10.5.2017 :
Destiny Dream Lab´s KaLay  – HD A, ED 0, OCD  ramen nepostižen/clear
Dorrie Lab´s KaLay – HD A, ED 0, OCD ramen nepostižen/clear
Danica Lab´s KaLay – HD A, ED 0
Dee Jay Lab´s KaLay – HD A, ED 0
Dylan Lab´s KaLay – HD A, ED 0, OCD ramen nepostižen/clear
 

     

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Miminka nám vyrostla do krásy a rozprchla se do nových domovů. Šťastný život broučci! ❤️

           

VRH E – *29.5.2018

Otec:  Play Mor Simply Irresistible
Matka: Lacey Royal Glade od LP

2 hnědí chlapečci, 1 černá holčička a 1 černý klučík

💙💙❤️💙

 

Opět se Lacey předvádí jako ta NEJ máma, nechce se chodit ani vyvenčit, hystericky přepočítáva děti, když jí je po jednom bereme na vážení. A i když je vyčerpaná po dlouhém porodu, spí jen na jedno oko a kohokoliv, kdo projde kolem porodní bedny, hned lustruje, zda je to cizák či domácí a může tím pádem být v klidu. Po loňském baby boom si užíváme celá rodina pohodičku a klídek s čtyřmi miminky, jsou hodní, tiší a pořád hladoví. Porodní váhy měli všichni 500 g, jsou to obříci a libují si u mléčného baru bez front a mačkání…

Všechna miminka jsou již rezervována!

 

Štěňátka Vrh „E“

Na jaro 2018 plánujeme černá a hnědá štěňátka. Jedná se o třetí a poslední vrh naší Lacey Royal Glade od LP.  Lacey je aktivní, mohutná fenka s ohromnou chutí neustále něco aportovat, přinášet a zavděčit se nám.  Rentgeny kyčlí i kloubů má s nejlepším výsledkem (0/0), v Laboklinu udělány i nadstandartní zdravotní testy s certifikáty, tatínek je předběžně vybrán – hnědý, mohutný, nádherný a hlavně zdravý pes s veškerými zdravotními testy – import Polsko.  Odběr štěňátek bude v létě (zřejmě červenec), plánované setkání s budoucími rodinkami ve 4 týdnech věku štěňátek. Tak snad dopadne vše jak má, veškeré dotazy ráda zodpovím, kontakty zde i na FB Lab´s KaLay.

Na fotce vlevo v pozadí Lacey, v popředí její dcera Dreami, na fotce vpravo Dreami 7 týdnů.

     

 
 
Moc děkujeme všem rodinkám za nádherné fotky našich miminek, za to, že nás neustále informujete, jak přibíráte na váze, jak snášíte očkování, dokumentujete první plavecké krůčky a první úspěchy ve výcviku. Fotky jsou k nahlédnutí v albu -„C“éčka a „D“éčka v nových domovech – na našem FB Lab´s KaLay. ❤️❤️❤️
 
VRH D – *10.5.2017

 
 

Otec: Multi CH Wilson od Himalájského cedru
Matka: Lacey Royal Glade od LP

3 hnědé holčičky, 1 černá holčička, 1 hnědý klučík a 2 černí klučíci ❤️❤️❤️

Laceynka rodila lehce, ale dávala si mezi jednotlivými štěňátky dlouhé pauzy. 1. hnědá princezna vykoukla na svět ve 21 hodin a poslední ćerná holčička v 8 ráno. Lacey je opičí máma, svoje děti má spočítané, hystericky hledá každé zatoulané a volá nás 😊 Miminka z vrhu D jsou všechna již zadaná a my se na nové rodinky moc těšíme 😍


 
Vrh C – *9.5.2017

Otec: Multi CH Jaguar Jackpot v.d. Weeward
Matka: CH CZ, SK Kaila Royal Glade od LP

Máme 6 chlapečků a 3 holčičky úžasných barviček a vysoké porodní váhy.  Miminka jsou od první minuty akční, prozkoumávají porodnu, pořád baští a jsou krásně tichoučká. Maminka je neskutečná, od první chvíle se od nich nechce vzdálit ani na minutu, přemlouváme ji na každé venčení, po kterém se hned cpe domů a úzkostlivě počítá mimina zda jsou všechna… jakmile se nějaké zatoulá do rohu porodny, už vysílá zoufalé pohledy ať jí ho podáme zpět a spokojeně malého cestovatele okamžitě olíže…

Všechna miminka z vrhu C maji své rodinky!

 
 
                                           

Vrh D  –  čokoládová a černá štěňátka plánujeme na květen 2017!

 

 Vrh C  –  žlutá štěňátka plánujeme na květen 2017 !

 


 

 

Oficiální vyjádření chovatelky krycího psa našeho vrhu B z 13.7.2016:

V koncem roku 2014 jsem importovala psa Epicmagnagraecia´s Fair Play z Itálie. V té době měl již 4 roky a měl všechna zdravotní vyšetření, potřebná pro chov. Jedním z důvodů, proč jsem ho kupovala byly jeho negativní genetické testy. Od chovatelky jsem obdržela certifikáty jeho genetických testů, provedených v Itálii, EIC, PRA, HNPK – vše clear – negativní.
Před několika týdny tohoto roku se po něm objevilo štěně jehož genetické testy se neshodovaly s jeho. Proto jsem ho nechala vyšetřit znovu, v genetické laboratoři Loboklin. Bohužel se ukázalo, že pes je EIC carrier. Od této doby jsem ho v chovu již nepoužila. Play je zpátky u jeho chovatelky v Itálii.
Tímto se omlouvám všem chovatelům, kterých se to dotýká, ale neměla jsem důvod pochybovat o jeho certifikátech.

Moje vyjádření: S majiteli mého vrhu jsem vše projednala ihned jak jsem se tuto nepříjemnou, byť z mé strany neovlivnitelnou skutečnost dozvěděla, domluvili jsme se na EIC testech a tímto považuji pro ostatní veřejnost (zvláště pro chovatelku z Komořan, která se o náš problém z pro mě nepochopitelných důvodů nesmírně zajímá) záležitost za uzavřenou a nebudu ji řešit s lidmi, kterých se to netýká a už vůbec ne s anonymy 🙂 , které až tak anonymní nejsou  😀 .

 

Všechna naše miminka už mají své úžasné rodinky, ke kterým už postupně odchází. Krásný život černoušci a čokoládky naše!!!

13335562_1721338791458005_1560623993120372857_n13332771_1721349251456959_1659456867236676221_n

 

 


 

 

VRH B  – *15.4.2016

Matka: Lacey Royal Glade od Lužáneckého parku
Otec:Epicmagnagraecia´s Fair Play
Narodilo se nám 7 nádherných štěňátek, 4 holčičky (1 čoko a 3 černé) a 3 chlapečci (1 čoko a 2 černí) Všechna štěňátka měla porodní váhu přes 400 g a už druhý den máme velké přírůstky na váze. Maminka se vzorně stará, od prcků odmítá odcházet a při venčení už kňučí, že chce zpátky k dětem. Také si je pěkně hlídá a vrčí na všechny naše čtyřnohé návštěvníky. Miminka budou doma do 4 týdnů věku, potom se přesunou do venkovního úplně nového domečku postaveného speciálně pro ně s obrovským výběhem, kde budou v bezpečí a v kontaktu se všemi členy naší domácnosti a se svojí smečkou. V této době už přijímáme návštěvy budoucích majitelů miminek. K odběru budou štěňátka od 8.6.2016. Samozřejmě s Průkazem původu, Europasem, naočkovaná, očipovaná a 3x odčervená, se svojí nejoblíbenější hračkou a granulkami do začátku. Krmíme holistickým krmivem Marp nebo Essential, vřele doporučujeme i novým rodinkám.
 DSC_0058

DSC_0052

DSC_0055

 


 

                               VRH B

Březost Laceynky potvrzena dnešním sonografickým vyšetřením!!! Kolem 15. dubna 2016 očekáváme narození hnědých a černých štěňátek!!!

Krytí 2

Na jaro 2016 plánujeme černá a čokoládová štěňátka!!!!

   ! Přijímáme závazné rezervace!

Štěňátka by se měla narodit cca v půli dubna a odběr bude v půlce června! Po rodičích by měl být předpoklad plného zdraví, mohutné kostry i hlavy a neskutečné chuti do práce!

581163_3396437829511_185096641_n

 

                                                                                                           

 VRH A – *10.8.2015
10.8.2015 se narodil toužebně očekávaný vrh A  naší Kaile. Jsou to nádherná žlutá štěňátka, 4 holky a 4 kluci. Jsou úžasně hodní a Kaila se vzorně stará, nechce je vůbec opouštět.

 

Budoucí zájemci si štěňátka mohou poprvé prohlédnout od 7.9.2015 a k odběru budou   začátkem října 2015. Budou 3x odčervená, naočkovaná, načipovaná. Ke štěňátku majitelé dostanou kromě PP a kupní smlouvy  i granulky do začátku, kterými jsou štěňata krmena u nás (krmíme holistickým krmivem Artemis Puppy) a dáreček na cestu.

Oba rodiče jsou testovaní na genetické choroby s negativním výsledkem. Vyšetření kloubů obou rodičů: HD A/A, ED 0:0. Nejen na jejich zdraví jsme právem pyšní. Oba jsou výstavně velmi úspěšní, Kaila je Šampion krásy Slovenska i ČR, dobře si vede i při loveckých zkouškách, vyhrála KPZ s titulem CACT a stala se čekatelkou Šampiona práce ČR. Tatínek štěňátek Sretlaw Yellow Camaro (Hery) je nádherný mohutný pes import Anglie, vede si velmi dobře na výstavách, pyšní se titulem Šampion krásy ČR,  OVVR složil v I. ceně.  Oba jsou úžasně milé, přátelské povahy.

Štěňátka jsou odchovávaná doma, jsou neustále mezi rodinou, dětmi, ve 4 týdnech je budeme seznamovat i s ostatními členy smečky a seznamovat s pobytem na zahradě. Budou vhodná do bytu i do domku se zahrádkou, ale nikdy ne do kotce a do klece, což bude náš požadavek na budoucí majitele. Musí být neustále ve styku s rodinou, nechtějí být sami. Milují lidi, děti, ostatní zvířata, hlavně pohyb (voda, aporty, nošení zvěře) a časté procházky se svým pánečkem.  Budoucí majitele budeme pečlivě vybírat a budeme velmi rádi za občasný kontakt, fotky i setkání.

obrazek_9     obrazek_7   obrazek_4  obrazek_3
Více fotek štěňátek na našem FB  (odkaz na FB v sekci Kontakt)

 

                                            Vrh A

           

  • Otec štěňátek CH CZ Sretlaw Yellow Camaro, import Anglie,  HD A/A, ED 0:0, genetická vyšetření : prcd PRA N/N, EIC N/N, HNPK N/N, CNM N/N, Hyperuricosuria a Narcolepsy negativní,  nenese vlohu pro čokoládovou barvu
  • Matka štěňátek CH CZ, CH SK Kaila Royal Glade od Lužáneckého parku, HD A/A, ED 0/0, EIC N/N, HNPK N/N – čekatel Šampiona práce, čekatel Interšampiona, Oblastní vítěz, Krajský vítěz, 14x V2 res.CAC, KPZ I.cena CACT!!, OVVR II.cena, ZV.